Cartonplast
Sistemli taşıma güvenliğinde lider

CAM KONTEYNER ENDÜSTRİSİNİN TÜM SEKTÖRLERİ İÇİN KARTONPLAST ÇOK KULLANIMLI PALET

- Avrupa Birliği'nde Topluluk tasarımı olarak kayıt -

Yeni yeniden kullanılabilir plastik palet, yiyecek ve içecek endüstrisindeki cam kapların tedarik zinciri için özel olarak geliştirilmiştir. Cartonplast, tüm Avrupa'da kapsama alanına sahip RFID etiketli paletlerle belirlenmiş bir kiralama havuzu kurmayı hedefliyor.

  • Cartonplast üretim teknolojisi her ülkeye aktarılabilir.
  • Plastik palet, özellikle yiyecek ve içecek endüstrisindeki cam kaplar için sorunsuz tedarik zincirini desteklemektedir.
  • Kartonplast, uluslararası standartlara uygun olarak paleti üretmek için polipropilen veya polipropilen geri dönüşümlü malzeme kullanır.

Cartonplast


Cartonplast şirketler grubu, gıda ve içecek, farmakoloji ve kozmetik endüstrisinde hijyenik açıdan güvenli, etkin ve uygun maliyetli taşıma için kullanılan yeniden kullanılabilir plastik seperatörlerin kiraya verilmesi alanında faaliyet gösteren lider sağlayıcıdır. Modern temizleme teknolojileri, etkin hizmet ve lojistik süreçler ile gelişmiş geri dönüşüm yöntemleri sayesinde Cartonplast endüstride dünya genelinde lider konuma sahiptir. Cartonplast Avrupa’da, Rusya’da, Türkiye’de ve Güney Afrika’da 16 temizlik ve lojistik merkezi işletmektedir. Latin Amerika, Meksika , Brezilya, Japonya ve Avustralyada şubeler kurulmuştur. Şirketin merkezi Dietzenbach/Almanya’da bulunmaktadır.

Ürünler

Polipropilen bazlı plastikten üretilen çok kullanımlı seperatörler bizim havuz sistemimizin donanımlarını oluşturmaktadır. Materyal özellikleri ve yüzeyler bütünüyle bizim lojistik sürecimize göre uyarlanmıştır.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız

Havuz Sistemi

Cartonplast, cam, metal ve plastik kapların güvenli, etkin ve uygun maliyetli olarak kullanılması, taşınması ve depolanması için öngörülen, kendisini dünya genelinde kanıtlamış bir sistem sunmaktadır. 
Cartonplast hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız