Cartonplast
Nasze ceryfikaty

Kolejne szczeble jakości

 

Grupa Cartonplast otrzymała Certyfikat zgodny z wymaganiami normy DIN ISO 22000: 2005, międzynarodowy standard dla systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności. Firma jest jednym z pionierów w dziedzinie bezpieczeństwa żywności w przemyśle. Certyfikację uzyskano dla zakładów : Niemcy (Dietzenbach, Leese i Essen), Hiszpania (Parla i Barcelona), Wielka Brytania (Doncaster), Polska (Mysłowice), Turcja (Bursa), Rosja (Klin) i Portugalia (Figueira da Foz).

Uznane certyfikacje przyznawane Grupie Cartonplast przez niezależne instytucje dają wiążące ramy naszym już wysokim standardom higieny i jakości. Wdrożony system zarządzania jakością zgodnie z normą DIN ISO 9001:2015 jest szczególnie ważny, ponieważ zapewnia pełne wykorzystanie środków kontroli każdego dnia. Od czasu jego wdrożenia system jakości Grupy Cartonplast jest stale rozwijany i udoskonalany. Zatwierdzone procesy produkcyjne zapewniają najwyższą jakość naszych produktów. Proces czyszczenia jest zgodny z zasadami bezpieczeństwa produktu a łańcuch procesu jest przejrzysty dla wszystkich jego uczestników.

Szczególnie dumni jesteśmy z certyfikacji proekologicznym znakiem jakości Błękitny Anioł (Der Blaue Engel), którą rozumiemy jako wyróżnienie i zobowiązanie, ponieważ w kategorii „Opakowania transportowe do wielokrotnego użytku“ jesteśmy jedynym przedsiębiorstwem, które może używać znaku "Błękitny Anioł" jako znaku jakości o bogatej tradycji. Tę szczególną pozycję zawdzięczamy naszemu systemowi Pool na bazie recyklingu i naszym wysokim wymaganiom odnośnie przyjaznych dla środowiska środków produkcji i procesów. Praktykujemy odpowiedzialność wobec naszych klientów i ich klientów, naszych pracowników i ich środowisk.

Do pobrania

  • Prosimy kierować wszelkie pytania dotyczące deklaracji zgodności do siedziby Cartonplast grupy.

Partner

Movelog Logo

Movelog Serviços Logisticos S.A