Cartonplast’ın
Havuz Sistemi

sürdürülebilir bir lojistik döngüsü

En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş çok kullanımlı sistem

Plastik seperatörlerimiz, yüksek güvenlik ve uzun süreli kullanım imkânı sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Ağır yüklere dayanıklı olan materyali Cartonplast ürünlerine 5 yılı aşkın bir ortalama ömür kazandırmaktadır. Bu, sadece güvenli bir lojistik planlaması değil, bir de ekonomik maliyet hesabının yapılmasına yardımcı olmaktadır. Yenilikçi ürünlerimizin yanı sıra lojistik döngümüzün tüm ülke genelinde yaygınlaştırılmış olan hizmet istasyonları da Cartonplast havuz sisteminin özünü oluşturmaktadır: Stratejik bakımdan mantıklı bir şekilde konumlandırılmış olan lojistik merkezleri ve temizleme istasyonları, her süreç aşamasında hijyen güvenliğinin yanı sıra üreticiler ve dolumcular için kısa rotalar sağlamaktadır.

Kapalı çevrimli olan çok kullanımlı bu sistem, her bir seperatör stoğunun detaylı bir şekilde yönetilmesi suretiyle sevk ve idare edilmektedir. Bu, stok yönetiminde planlama güvenliği sağlamaktadır ve her an kullanıma hazır ve değişebilir olan sipariş miktarlarına hızlı erişim imkânı sunmaktadır. 

Belgelendirilmiş kontrol sistemleri, depolarımızda etkin ve doğrulanabilir temizleme sonuçlarının elde edilmesini sağlamaktadır. HACCP standartlarının içecek kapları için geçerli olan yönergeleri bizim için bu hususta hem yükümlülük hem ölçüt teşkil etmektedir. Bu sınırlar içerisinde, onaylanmış sürecin tamamı Cartonplast havuz sisteminin özelliklerine göre uyarlanmıştır: Onlarca yıla ait temizleme parametreleri ve mikrobiyolojik ölçüm değerleri devasa bir veri tabanında kayıtlı tutulmaktadır. Böylece referans değerler ve bunlarda meydana gelen sapmalar çok daha kesin bir biçimde saptanabilmektedir ve süreçte hijyen ve güvenlik için eşsiz parametreler oluşturmaktadır. 

Cartonplast
Havuz sistemi

Kesintisiz süreç güvenliği