Cartonplast
Wiodący dostawca w zakresie systemowego bezpieczeństwa transportowego

Cartonplast


Cartonplast Group jest wiodącym oferentem wynajmowanych przekładek z tworzywa sztucznego do wielokrotnego użytku, stosowanych do higienicznie bezpiecznego, wydajnego i oszczędzającego koszty transportu w przemyśle artykułów spożywczych i napojów oraz w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym. Cartonplast zajmuje wiodącą na świecie pozycję w tej branży przymysłu dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w zakresie czyszczenia, efektywnych procesów serwisowych i logistycznych oraz przyszłościowych procedur w zakresie recyklingu. Cartonplast prowadzi działalność w 16 centrach zajmujących się czyszczeniem i logistyką w Europie, Rosji, Turcji i Republice Południowej Afryki. W Ameryce Łacińskiej (Meksyk, Brazylia), Azja (Japonia) i Australia biura zostały ustalone. Siedziba główna firmy znajduje się w Dietzenbach / Niemcy.

System Pool

Cartonplast oferuje sprawdzony na całym świecie system bezpiecznego, wydajnego i korzystnego ze względu na koszty czyszczenia, transportu i składowania pojemników ze szkła, metalu i tworzywa sztucznego.
Więcej na temat Cartonplast Pool System

Produkty

Przekładki z tworzywa sztucznego do wielokrotnego użytku na bazie polipropylenu są głównym elementem naszego systemu Pool. Właściwości materiału i powierzchni są w całości dostosowane do naszego procesu logistycznego.
Więcej na temat naszych produktów

Cartonplast Group inwestuje w swój polski oddział w Mysłowicach

Efektywność kosztów oraz troska o środowisko dzięki przekładkom transportowym Cartonplast
Firma Cartonplast Polska została powołana do życia w 1998  roku jako jedna z firm koncernu Cartonplast Group. Grupa Cartonplast jest obecna w 17 lokalizacjach na całym świecie – jedną z nich jest zakład w Mysłowicach, na skrzyżowaniu największych na południu traktów drogowych A4 i S1, przy paneuropejskim korytarzu transportowym. Jest to idealny punkt dla obsługi rynku polskiego oraz całej wschodniej Europy.
Więcej o tym

Partner

Movelog Logo

Movelog Serviços Logisticos S.A