Cartonplast
Wiodący dostawca w zakresie systemowego bezpieczeństwa transportowego

Cartonplast


Cartonplast Group jest wiodącym oferentem wynajmowanych przekładek z tworzywa sztucznego do wielokrotnego użytku, stosowanych do higienicznie bezpiecznego, wydajnego i oszczędzającego koszty transportu w przemyśle artykułów spożywczych i napojów oraz w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym. Cartonplast zajmuje wiodącą na świecie pozycję w tej branży przymysłu dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w zakresie czyszczenia, efektywnych procesów serwisowych i logistycznych oraz przyszłościowych procedur w zakresie recyklingu. Cartonplast prowadzi działalność w 16 centrach zajmujących się czyszczeniem i logistyką w Europie, Rosji, Turcji i Republice Południowej Afryki. W Ameryce Łacińskiej (Meksyk, Brazylia), Azja (Japonia) i Australia biura zostały ustalone. Siedziba główna firmy znajduje się w Dietzenbach / Niemcy.

Produkty

Przekładki z tworzywa sztucznego do wielokrotnego użytku na bazie polipropylenu są głównym elementem naszego systemu Pool. Właściwości materiału i powierzchni są w całości dostosowane do naszego procesu logistycznego.
Więcej na temat naszych produktów

System Pool

Cartonplast oferuje sprawdzony na całym świecie system bezpiecznego, wydajnego i korzystnego ze względu na koszty czyszczenia, transportu i składowania pojemników ze szkła, metalu i tworzywa sztucznego.
Więcej na temat Cartonplast Pool System

Cartonplast Group inwestuje w swój polski oddział w Mysłowicach

Efektywność kosztów oraz troska o środowisko dzięki przekładkom transportowym Cartonplast
Firma Cartonplast Polska została powołana do życia w 1998  roku jako jedna z firm koncernu Cartonplast Group. Grupa Cartonplast jest obecna w 17 lokalizacjach na całym świecie – jedną z nich jest zakład w Mysłowicach, na skrzyżowaniu największych na południu traktów drogowych A4 i S1, przy paneuropejskim korytarzu transportowym. Jest to idealny punkt dla obsługi rynku polskiego oraz całej wschodniej Europy.
Więcej o tym

Spotkanie promocyjne Cartonplast w Mysłowicach, Polska

Dla producentów opakowań szklanych, metalowych i rozlewni
Podczas wydarzenia Marek Kapusta, dyrektor zarządzający CPL Polska, podkreślił pozytywne aspekty stosowania opakowań wielokrotnego użytku (plastikowe przekładki, palety plastikowe i górne ramy).   Cartonplast podkreślił, że koszty środowiskowe korzystania z opakowań jednorazowych (w tym przekładek i górnych ramek) będą szybko rosły w nadchodzących latach wraz z postępem prac nad zmianami przepisów.   Po fabryce oprowadzili gości Miłosz Staszewski, kierownik produkcji, Cartonplast Polska oraz Beata Lubosik, kontrola jakości, Cartonplast Polska.

Wszyscy obecni przeszli cały proces serwisowy przekładek warstwowych, od przyjęcia towaru do samego końca.   Ogólnie rzecz biorąc, nikt z gości nie spodziewał się, że serwisowanie przekładek wymaga tyle pracy.   Po zwiedzaniu fabryki goście przyznali, że byli pod dużym wrażeniem procesu mycia oraz wszystkich systemów i rozwiązań w Centrum Serwisowym CPL w Mysłowicach.

Traktujemy to wydarzenie jako punkt odniesienia dla przyszłych działań Cartonplast, ponieważ spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem.

  • Możesz już zarejestrować się tutaj do następnej rundy w 2020 roku!

  • Oto jeden z materiałów zaprezentowanych podczas wydarzenia.

Partner

Movelog Logo

Movelog Serviços Logisticos S.A