Cartonplast’ın
Havuz Sistemi

sürdürülebilir bir lojistik döngüsü

Hijyenik, güvenilir, uygun maliyetli.

Üretim ve taşıma akışında Cartonplast kullanımı; etkin lojistik süreçleri, en modern temizleme teknolojileri ve gelişmiş geri dönüşüm yöntemleri anlamına gelir. Cartonplast hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız

Ürün Güvenliği

Özellikle hassas olan içecek ve gıda endüstrisi kap taşımacılığı ve depolaması alanında, ürünlere en yüksek düzeyde hijyen sağlayan bir çözüme ihtiyaç duyulmaktadır. 
Ürün güvenliği hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız 

Süreç Güvenliği

Cartonplast, sürekli izlenen temizleme sürecinde, gıda ve içecek endüstrisinin sıkı şartlarını yerine getiren yüksek standartları yaratmaktadır. 
Süreç güvenliği hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız

Maliyet Şeffaflığı

Plastik seperatörlerin kullanım ve yönetimi işlerinin Cartonplast havuz sistemine aktarılması, belirgin düzeyde maliyet avantajlarını beraberinde getirmektedir.  Maliyet şeffaflığı hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız

Lojistik Döngüsü

Kullanma süreci, Cartonplast havuz sisteminde, akış süreci aktif biçimde sevk ve kontrol edilecek biçimde tasarlanmıştır. 
Döngünün işlevi hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız

Çevre Dostu

Geri dönüşüm, bizim en yüksek önceliklerimizden biridir tanesidir: Plastik seperatörlerin hasar görmesi halinde, bunlar Cartonplast havuz sisteminden çıkartılmakta ve geri dönüşüme gönderilerek yeni seperatörler üretmek üzere ham madde haline dönüştürülmektedir. Bu yeniden kullanılabilirlik bizim kaynaklarımızı korumaktadır.  
Çevre dostluğu hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız